Niepodległościowy Turniej Warcabowy w Trzydniku Dużym.

Duży sukces odnieśliśmy również w Niepodległościowym Turnieju Warcabowym, zorganizowanym w GOK w Trzydniku Dużym. I  , II i III miejsce w kategorii najmłodszej dziewcząt zajęły odpowiednio Natalia Łukasik, Paulina Paździora i Aleksandra Łukasik. W kategorii chłopców II miejsce zajął Miłosz Sochaczewski, a III Kacper Świderek. Spośród dziewcząt z klas V-VI turniej wygrała Oliwia Torba przed Karoliną Szostek. W turnieju chłopców zwyciężył natomiast Kacper Kosikowski.  W kategorii dziewcząt z klas VII-VIII trzy pierwsze miejsca zajęły nasze uczennice- Kinga Ziółkowska, Justyna Ziółkowska i Edyta Świderek.  Wśród chłopców Wojciech Szczepanik zajął III miejsce.

Biorąc udział w obchodach Święta Niepodległości dajemy wyraz naszego patriotyzmu i pamięci o tych wszystkich, którzy sprawili, że możemy żyć w wolnej Polsce.