Zajęcia otwarte w przedszkolu

30 marca w grupie "Maluchów" odbyły się zajęcia otwarte. Celem spotkania było ukazanie wartościowych sytuacji, które dzieją się w naszym przedszkolu, zaprezentowanie relacji rówieśniczych i relacji dzieci z nauczycielem, wskazanie rodzicom kierunku działań, które może podejmować z dzieckiem, a także jak budować pozytywną relację między rodzicem a nauczycielem. Na zajęciach dzieci miały możliwość zapoznania się z budową i właściwościami jajka, sprawdzić za pomocą zmysłów jego strukturę. Oprócz zwiedzania pomieszczeń przedszkola, swobodnej zabawy, dzieci wykonały sensoryczną pracę plastyczną z materiałów, które same wybrały do jej stworzenia. Dziękujemy naszym gościom za mile spędzony czas:)